İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ve Hacettepe Üniversitesi'nde Marie S. Curie Etkinlikleri

11-12-2018 00:00

Ufuk2020 Programı, Marie Sklodowska Curie Uluslararası Burs ve Araştırma Destekleri (MSCA), 2018 yılının son bilgi gününü, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde; bununla beraber, 2019'un ilk bilgi gününü de Hacettepe Üniversitesi'nde düzenliyor.

Araştırmacıların uluslararası ve sektörlerarası dolaşımına destek veren MSCA'in 2019 ve 2020 yılı çağrıları hakkında detaylı bilgi verilmesi amacıyla 17 Aralık 2018 günü İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde; 16 Ocak 2019 günü ise Hacettepe Üniversitesi'nde Bilgi günleri düzenlenecek. Etkinlikler sadece düzenlendikleri kurum ve şehirlerin değil, Türkiye'den tüm araştırmacılarımızın ve araştırma kuruluşu temsilcilerimizin katılımına açık. Katılmayı planlayanların kayıt linki üzerinden kayıt yaptırması yeterli olacak.

https://h2020.org.tr/tr/haberler/izmir-yuksek-teknoloji-enstitusu-ve-hacettepe-universitesinde-marie-s-curie-etkinlikleriNotlar:

 

Etkinlik öncesinde Ufuk2020 Marie Sklodowska Curie Uluslararası Burs ve Araştırma Destekleri (MSCA) hakkında ön bilgi sahibi olmak isterseniz lütfen tıklayınız.

İYTE ya da Hacettepe Üniversitesi etkinliklerine kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgi Günü programı ve adres bilgisi için lütfen tıklayınız.

Hacettepe Üniversitesi Bilgi Günü programı ve adres bilgisi için lütfen tıklayınız.

Etkinlik sonrasında araştırmacılarımızın hazırlamakta oldukları proje önerileri özelinde görüşmeler gerçekleştirilebilecektir.

Etkinlikte gerçekleştirilen sunumlar etkinlik sonrasında bu adreste yayınlanacaktır.

Etkinlik ve MSCA Programı hakkındaki sorularınız için ncpmobility@tubitak.gov.tr adresimiz aracılığı ile MSCA Türkiye Ekibine ulaşabilirsiniz.

Kayank: 

Önceki Sayfa