Vali DİRİM, İl Ekonomik Toplantısında Şehrin Ekonomi Aktörleri İle Bir Araya Geldi

22-05-2017 00:00

Şehrin ekonomi aktörleri, esnafları, işadamları ve onların oluşturduğu mesleki kuruluşlar ve sivil toplum örgütlerinin katılımı ile İlimizin ekonomik durumu, potansiyeli, istihdamı ve İlimizde devam eden kamu-özel sektör yatırımlarının değerlendirildiği “Bartın İl Ekonomik Toplantısı” yapıldı.

Vali Nusret DİRİM başkanlığında yapılan toplantıya Vali Yardımcısı Erkan KALENDER, Bartın Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Selman KARAYILMAZLAR, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol CANGİ, Organize Sanayi Bölge Müdürü Oğuzhan KASAPOĞLU, KOSGEB Bartın Müdürü Abdurrahman USTA, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Adnan ARSLAN, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür V. Sadık KELEZ, İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat DURSUN, İl Ticaret Müdürlüğünden Yekta AKKAHVE, Bakka Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Osman Bahadır  KALECİK ile Mesleki Kuruluş Temsilcileri katıldı.

Toplantıda katılımcılar ile sektörlerin sorunları değerlendirilerek, İlimizin gelişmesine katkı sağlayacak coğrafi ve beşeri unsurlar ile ekonomik unsurların bir araya getirilmesi konuları görüşülmüştür.

Toplantı, görüş ve önerilerin ardından sona erdi.
 
Kaynak: http://bartin.gov.tr/vali-dirim-il-ekonomik-toplantisinda-sehrin-ekonomi-aktorleri-ile-bir-araya-geldi
İlgili Fotoğraflar
Önceki Sayfa